TARİHİMİZ

1995'ten beri sizlerle

1995 yılında adil oğlu: Yaşar erkul Tarafından kurulan Erkul İnşaat 1999 yılında yönetimini devir alan Halil ibrahim erkul yönetim kurulu üyeleri Adem erkul, ve Selim erkul, inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbulda’da kurulmuş olan Erkul İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Erkul İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Erkul ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

0 +
Biten Proje

Anahtara teslim bitmiş projelerimiz

0 +
Memnun Müşteri

Memnun ve bizlerle halen yatırım yapan müşterilerimiz

0
Yıllık Deneyim

1995'ten beri gelen deneyimlerimizle

0 +
Tecrübeli Ekip

İşlerinde başarılı ve deneyimli ekip arkadaşlarımız

İnşaat Firması

İnşaat Adımlar

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

KEŞİF
01.
KEŞİF
KEŞİF

İlk iş olarak müşterilerimiz için doğru lokasyon ve bölge seçimi yapıyoruz.

İnşaat Süreci
02.
İnşaat Süreci
İnşaat Süreci

Hızla ilerleyen ve başarıyla tamamlayacağımız bir inşaat sürecine giriyoruz.

ANAHTAR TESLİM AŞAMASI
03.
ANAHTAR TESLİM AŞAMASI
ANAHTAR TESLİM AŞAMASI

Hızlı ve başarılı bir şekilde yaptığımız projeleri müşterilerimize anahtarlarını teslim ediyoruz.

İnşa ettiğimiz ilk şey ilişkilerdir.

Bizler yapımdan önce, insan ilişkilerine önem veren her müşterimizin bizden memnun olması gerektiğine inan bir politika ile ilerliyoruz. Gelin sizlerde bizlerle tanışın ve tanışalım!

İLETİŞİM